poniedziałek, 5 stycznia 2015

Nowy rok

Nim się spostrzegłam święta już minęły, sylwester również jest już za nami. Szczerze mówiąc to nawet ciesze się ,że wracam do normalnego trybu życia, ponieważ siedzenie w domu i jedzenie nie służy mi ( zaniedbałam nieco trening). I widzę już tego skutki, ospałość towarzyszy mi od samego przebudzenia aż do momentu kiedy znowu pójdę spać i tak w kółko. W dodatku pogoda nie pozwala na pobieganie. Wychodząc na dwór widzę jedną wielką chlapę i czym prędzej wracam do domu pod kocyk żeby coś poczytać. Tak a pro po tego postanowiłam wziąć udział w wyzwaniu książkowym, szczegółowych informacji na ten temat udzielę w kolejnym poście. Sądzę ,że wcześniej sporządzę sobie listę książek które mam zamiar przeczytać. Będzie się na niej znajdowało nie mniej niż trzydzieści książek. Raz w miesiącu będę dodawać recenzje dwóch z nich.
Teraz zmieniając temat nabyłam ostatnio kilka fajnych rzeczy (część z nich dostałam na święta) jednak nie wszystkie. Kiedy tylko znajdę jakiegoś fotografa (mam dwóch którzy aktualnie poprawiają oceny na półrocze) zrobię zdjęcia.


Jeszcze tak na koniec pragnę Wam życzyć szczęśliwego Nowego Roku i wszystkiego co zapragniecie a także spełnienia w prowadzeniu bloga. :)

4 komentarze:

 1. Dokładnie ,pogoda naprawdę nie sprzyja nam ,w szczególności jak spadnie troszkę śniegu i potem się rozstapia i jest jedna wielka chlapa. :(
  Świetny wpis :)
  Mój blog ♥Zapraszam♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Pogoda no nie dopisuje, ale cóż heh :)
  Masz bardzo śliczne cuchy <3 Strasznie mi się podoba ten sweterek <3 Jest cudowny <3
  Super post Wiki :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Trza się ruszyć, lenistwo nas zabije :D

  OdpowiedzUsuń